Hlasově - taneční workshop

"Žena a muž tančí – úvod do stínů pro hledače světla"

Místo: Studio LeVITAs, Minoritská 10, Brno
Datum: 31.3. - 2.4.2017
Cena: 2.200,- Kč

Jak se cítí naše vnitřní žena a muž? Tušíme, jak moc je hlas a pohyb propojen s našimi emocemi? Lze, aby tanec probudil spontánnost v našem životě? Jak se dá procházet do podvědomí?

Workshop - Ivana Rea Náplní víkendového kurzu bude objevování vnitřní ženy a vnitřního muže. Budeme odkrývat jednotlivé dveře do podvědomí a skrze ně sami sebe poznávat mnohem blíže. Součástí bude také práce na spontánnosti vlastního hlasového a pohybového projevu. V našem hlase se promítá vše, co se děje s našimi pocity krátkodobě i dlouhodobě. V našich pohybech dechu a těle zase náš způsob myšlení, vlastnosti, bytí ve všedním životě. Pomocí různých umělecko-terapeutických technik můžeme zvládnout odhalit vlastní potenciál, nejen co souvisí se zpěvem a pohybovým projevem, ale i přímo související s naší životním posláním. Kurz je vhodný pro všechny, kdo se chtějí aktivně podílet na sebepoznání, přijetí temných zákoutí mysli a také pro ty, kdo touží po tvořivé realizaci skrze hlas a pohyb. Není potřeba mít se zpěvem či tancem předchozí zkušenosti.

Aby bylo možné se každému pečlivě věnovat, je kapacita účastníků omezena. Proto doporučuji přihlášku vyplnit co nejdříve. V ceně 2.200 Kč je zahrnuto lektorné a základní zázemí jako sprchy, toalety a rychlovarná konvice. Přespání je přímo v místě konání - tedy 2 noci na místních matracích ve vlastním spacáku. Storno poplatky jsou vypsané v přihlášce. (Odkaz na přihlášku naleznete pod nadpisem této akce.)

Ubytování je možné přímo v místě konání workshopu na matracích nebo vlastních karimatkách za poplatek 100,-Kč, který se platí na místě. V prostoru je ale POUZE 6 MATRACÍ (Ikea), proto pokud máte zájem spát na některé z nich, neváhejte s platbou workshopu a do poznámky připište "matrace". V případě, že na Vás matrace nezbydou (o tom Vás budu mailem informovat), přivezte si svou karimatku na přespání nebo se můžete ubytovat přímo ve stejné budově v hostelu U Minoritů. Pokud si zvolíte ubytování v hostelu, je třeba si lůžko včas zajistit na adrese http://www.hosteluminoritu.cz/. Cena za ubytování za jednoho člověka na dvoulůžkovém pokoji je 420,-Kč na noc a pro dva na dvoulůžko 740,-Kč na noc. Pokud jste místní, doporučuji pokaždé a mám dobrou zkušenost, že je dobré vzhledem k hlubokým procesům zůstávat přespat v místě se zbytkem skupiny a nenarušovat prožitek svým odjezdem domů.


Těším se nazpívanou! :-)

Organizační informace

Po mnohých zkušenostech všem velmi doporučuji neodjíždět z atmosféry vzniklé skupinou ostatních účastníků. Pro započatý proces je velmi efektivní zůstat pohromadě v daném naladění a nevracet se ani na chvíli ke všedním starostem či do jiných míst s odlišným naladěním.

S sebou si vezměte:
Spacák, hygienické potřeby, ručník, polštářek pod zadek, svačinky.

Strava:
Všude v okolí je mnoho rozmanitých restaurací, takže bude velký výběr pro každého. Bude možnost si vybrat i v místě konání a nechat jídlo dovézt.Vzhledem k tomu, že je počet účastníků omezen, platbu je třeba zaslat co nejdříve.

Jak se do studia dostanete?
Chci upozornit všechny, kdo se chystáte přijet autem, že je to s parkováním komplikovanější, ale dá se zaparkovat poměrně blízko, i když ne přímo v ulici místa konání. Pro ty, co přijedou vlakem či autobusem je to naopak velmi výhodné, protože ulice Minoritská je kousek od hlavních nádraží. Přesný popis trasy a ulice k zaparkování pošlu několik dní před začátkem workshopu.

Časový harmonogram

Pátek 31.3.:
- příjezd nejpozději do 17:30 (uložení věcí do šaten, společná příprava prostoru workshopu)
- v 18:00 oficiální začátek, seznámení, organizace, program (min.do 21:30)
Sobota 1.4.:
- snídaně
- 9:00 – 12:00 program (s 20 min. přestávkou)
- oběd, volno
- 14:30 - 18:00 program (dvě 15 min. přestávky)
- večeře
- 19:00 – 20:30 program
Neděle 2.4.:
- snídaně
- 9:00 -13.00 program (dvě 15 min. přestávky)
- oběd
- 14:00 – 16:00 prostor pro osobní konzultace, případně volné povídání na různá témata, kdy se vám mohu plně věnovat

Kontaktní informace

Napsat mi můžete buď přes tento formulář nebo na e-mail či telefon uvedené pod ním.

CopyRight © 2016 Ivana Rea, Design and Develop by Ewebcraft
Bez písemného souhlasu autorky je zakázáno jakýkoliv obsah z těchto stránek kopírovat či stahovat.